Apartament w Mechelinku jako alternatywa dla hoteli zlokalizowanych na terenie Trójmiasta może sprawdzić się idealnie. I trzeba przyznać, że de facto sporo turystów interesuje się tym rozwiązaniem. Coraz więcej osób docenia ustronne warunki. Dobrze będzie odpocząć w mniej zatłoczonych miejscach. W dodatku, mechelinki umiejscowione są w pobliżu Gdyni i Rewy, jak i plaż, a więc nie trzeba sobie odmówić jakichkolwiek atrakcji, a po codziennym zwiedzaniu oraz różnych wakacyjnych aktywnościach odpocząć w przytulnie wystylizowanych pokojach. Piętrowy apartament robi świetne wrażenie. Na parterze umieszczone są: duży salon z aneksem kuchennym, mała łazienka a także przytulna sypialnia z podwójnym łóżkiem. Na piętrze są 2 sypialnie, łazienka oraz garderoba. Na dachu obiektu znajduje się z kolei taras. Umożliwi on przyjemny wypoczynek, można się także na nim opalać, bez konieczności przebywania na stłoczonej plaży.

W apartamencie doskonle będą czuły się zarówno pary, rodzice z dziećmi, jak i grupy znajomych. Zapewnione jest, że kiedy ktokolwiek wybiera się nad polskie morze i zatrzyma bezpośrednio tutaj, to poczuje się komfortowo. Zakwaterowanie da się zarezerwować online, co jest bardzo dużym udogodnieniem. I chociaż Mechelinki to nieduża miejscowość, to umieszczonych jest tu parę wartych uwagi zabytków a także miejsc, na czele z Aleją Zasłużonych Ludzi Morza.

Warto także skierować się do Rezerwatu Przyrody Mechelińskie Łąki, gdzie znajduje się sporo ciekawych odmian roślin, wliczając mikołajki nadmorskie. Można także zauważyć rzadko występujące gatunki zwierząt. Spis udostępnionych atrakcji oraz obiektów wartych odwiedzenia dostępny jest na witrynie apartamentów. Ponadto, można zapytać o szczegóły właścicieli obiektu. Elegancko zaaranżowane mieszkanie pozwala turystom poczuć się wykwintnie o każdej porze roku. Apartament w Mechelinku to rzeczywiście dobra alternatywa dla hoteli.