Fotonadruki – wielu figurom kojarzą się one przede wszystkim z dekoracjami ściennymi. Jakkolwiek moda na nie przeniosła się także oraz na inny grunt. Nadzwyczaj ogromną popularnością cieszą się aktualnie bluzy z fotonadrukami. Można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że takie ciuchy są prawdziwym przebojem. Chętnie sięgają po nie również starsze, jak i młodsze osoby – szczególnie, iż nie ma praktycznie jakichkolwiek ograniczeń, jeśli chodzi o wzornictwo. Tego typu ubrania można przystosować do przeróżnych stylizacji – sportowych, grunge’owych, rockowych i wielu innych.

Wystarczy jedynie poprzeglądać trochę magazynów poświęconych modzie czy także tematycznych stron internetowych, by znaleźć dużo propozycji odnośnie tego, do czego można założyć bluzę z fotonadrukiem – sprawdź bluzy dla par. Tak samo jak w wypadku każdej innej stylizacji, tak i tu nadzwyczaj ważna jest zdolność wyśmienitego zestawiania ubrań.

Bluzy z fotonadrukami są same w sobie na tyle dekoracyjne, iż należy je eksponować, a nie przytłaczać poprzez np. zakładanie spodni czy spódnic we wzory. Osiągnie się wtedy efekt dokumentnie odwrotny aniżeli ten pierwotnie zamierzony. Dużo firm oferuje możliwość wykonania bluzy z fotonadrukiem celowo na indywidualne zamówienie klienta.

Dzisiejsze nastolatki noszą się zupełnie inaczej niż młodzież dziesięć lub piętnaście lat temu. Wynika to z różnych rzeczy – przede wszystkim stąd, że czasy się zmieniają, tak w następstwie tego i moda idzie z duchem czasu. Co aktualnie wzbudza największe zainteresowanie wśród kilkunastoletnich dziewcząt i chłopców?

Nie wolno bezsprzecznie wszystkich szufladkować, chociaż należy zanotować, że wśród nastolatków bardzo modne są poprzecierane dżinsy oraz t-shirty z jakimiś fajnymi nadrukami – może to być np. wizerunek ulubionego wykonawcy muzycznego czy aktora. Na topie są również grafiki w stylu Eda Hardy’ego (czaszki, róże itp.). Niesłychanie modne są trampki w przeróżnych odcieniach, a także masywne buty za kostkę, najprawidłowiej glany. Nastolatki nie stronią od bluz z kapturem i koszul, szczególnie dżinsowych i flanelowych.