Kantor Bitcoin to profesjonalny kantor kryptowalut na terenie Szczecina. Jest to miejsce stworzone z myślą o takich osobach, które regularnie inwestują w kryptowaluty i będzie zależeć im na tym, aby wypłacać zgromadzone środki w bezpieczny i sprawny sposób. Następną zaletą takiego miejsca jest to, że wszystko można robić anonimowo, bo w bitcoin szczecin można zarezerwować spotkanie wcześniej i nie przejmować się osobami z zewnątrz. W miejscu takim bezzwłocznie można wymieniać internetową walutę na realne środki finansowe, równocześnie mając pewność, że zachowana będzie poufność.

Każdy, kto jest zainteresowany szczegółami współpracy, może o wszystkim przeczytać na stronie www lub zadzwonić i dowiadywać się detali od specjalistów. Konsultację można zarezerwować telefonicznie albo online. Na witrynie znajduje się specjalny link za pomocą jakiego można przenieść się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny zarówno sprzedawać, jak i nabywać. Regularnie zaktualizowane są wiadomości o tym, ile można otrzymać za jednego Bitcoina oraz ile trzeba za niego płacić.

Żeby umówić się w kantorze, należy zawsze zapisać się dzwoniąc. Kolejno, już na miejscu można wpłacić albo wypłacić pieniądze w ramach inwestycji w Bitcoina. Do sumy piętnastu tysięcy euro operacje w kantorze są poufne. Prowizja dla wszystkich transakcji wynosi 4% od ceny obowiązującej na giełdzie. Poniżej 5 000 złotych obowiązuje dodatkowa opłata, wynosząca sto pięćdziesiąt złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin podane są na witrynie, aczkolwiek na specjalną prośbę klientów wizyta może być umówiona w dowolnym terminie. Z uwagi na to że kantor ulokowany jest w centrum Szczecina, nikt nie ma problemu z tym, aby do niego dojechać. Jeśli w takim razie tylko komuś będzie zależało na tym, żeby wpłacić albo wypłacać zyski z inwestowania w kryptowaluty, wystarczy że skieruje się do kantoru i będzie realizować wszystko, na czym będzie mu zależało.