Spora oferta smakowa kulek do papierosów w punkcie sprzedaży Qlki motywuje palaczy do tego, żeby w punkcie tym dokonywać transakcji regularnie. Tym bardziej, że mogą tutaj liczyć na atrakcyjne ceny. Udostępnione dla klientów posmaki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka oraz zielona herbata. Tak duże walory smaków kulki Smakowe sprawi, że klienci sprawnie wyszukają dla siebie odpowiednie smaki. Niezależnie od upodobań, można będzie wybrać coś właściwego.

Poza tym, że można wybrać posmak, to można również decydować, jaką ilość kulek chciałoby się kupić. Propozycje do wybrania to: 1 pudełko, 10 pudełek, 100 pudełek a także 100 sztuk. Kupujący cenią to, że mają tak sporo możliwości do zrealizowania. Mogą uprzyjemniać codzienne palenie, decydując się na konkretne posmaki. W momencie, gdy z rodzimego rynku w maju 2020 roku wyeliminowano z obrotu papierosy mentolowe, Qlki stały się bardzo dobrą alternatywą. Wystarczy je założyć na podstawie instrukcji podanej na stronie, klikać i natychmiast cieszyć ulubionym smakiem papierosa. Kulki smakowe umieszcza się bezpośrednio w filtrze papierosa, aby pozyskać smak. Wystarczy włożyć wykałaczkę do połowy filtra, aby zrobić otwór na kulkę. Płaską stroną wykałaczki delikatnie wtłacza się kulkę w filterek i później już tylko należy kliknąć w Qlik.

Dostępne kulki są bezpieczne i gwarantują pozyskanie naturalnego aromatu. Wysokiej jakości produkty mają sporo pozytywnych rekomendacji, wobec czego okażą się odpowiednie. W Qlki każdy towar jest odpowiednio opisany, a wiec klient nie będzie mieć problemu, aby dobrać najlepszy posmak. Wszystkie kulki smakowe są sprawdzone, mają niezbędne dokumenty pozwalające je użytkować, co jest następnym walorem. Jeżeli inetrnauta zamierza kulki kupować systematycznie, to powinien w Qlki stworzyć konto.