Imponująca lista kursów, wykonywanych w Imperium Szkoleniowym zawiera szkolenia w formie stacjonarnej w Krakowie jak i w Warszawie, jak i kursy w formie zdalnej. Kursanci wybierają kursy jakimi są: MS Excell, MS Office, szkolenia z obsługi baz danych, kursy z obsługi programów grafiki, kursy z programowania, kursy z projektowania stron www, szkolenia z Business Inteligennce, szkolenia z bezpieczeństwa informacji IT, kursy ze zwinnej metodyki, czy też szkolenia z modelowania procesów biznesowych. W obrębie nauczania online udostępnione są zestawy: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Przedsiębiorcy bardzo często zdecydowani są też na udział w szkoleniach zamkniętych. W Imperium Szkoleniowym wystosowane są dodatkowo szkolenia jako jednoosobowe warsztaty. Za każdym razem obszar szkolenia jest osobiście omawiany przez nauczyciela z klientem. Interesującym punktem w ofercie są kursy niestandardowe. Mogą one się odbyć w siedzibie zamawiającego.

Chętnie skorzystają z tego biznesmeni, którzy mają w konkretnym czasie w swojej siedzibie wdrażane specjalne oprogramowanie. Szkolenia Imperium Szkoleniowego stuprocentowo odpowiadają na potrzeby rynku dotyczącego prowadzenia szkoleń IT w przejrzystej formie. Wszystkie szkolenia prowadzą wyłącznie sprawdzeni instruktorzy, mający tytuł MCT oraz Microsoft Office Specialist Master. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikaty skończenia zajęć. Są one dostępne w języku polskim jak i angielskim.

Kursy przygotowane są na wybranym poziomie zaawansowania uczestników, a na życzenie klientów mogą być opracowane na sposób indywidualny. Do cenionych szkoleń zaliczają się: MS Teams, MS Excel, jak i MS Project. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa https://imperiumszkoleniowe.pl/czym-jest-power-query-i-do-czego-sluzy/ można zapoznać się z dokładnym opisywaniem poszczególnych szkoleń, sprawdzać jaka jest ich cena oraz ile trwają. Jeżeli klient przekona się na kupno kursu w formie online to pozyska: dostępność do lekcji z bazowymi informacjami na temat funkcjonalności oprogramowań a także do czytelnych video z instruktażami.