Na zdjęciach jakie wykonują Krzysztof Kozerski i Krzysztof Chojnacki szczególnie zaznacza się wierne powielenie uczuć towarzyszących Młodej Parze w dniu ślubu. Z tego względu ich reportaże ślubne określa się mianem artystycznych. Wykwalifikowanym fotografom nie umknie żadna chwila, gdyż skupieni są całkowicie na danym evencie i Młodej Parze, która w wyznaczonym czasie jest najistotniejsza. Usługa jaką jest studio fotografii ślubnej realizowana jest przez fotografów wobec 2 grup: Par, które podchodzą do ślubu tradycyjnie a także Par unowocześnionych.

Artyści współtowarzyszą Parze Młodej już w przygotowaniach, wychwytując ważne momenty. Są także obecni w trakcie ceremonii, zachowując powagę i wyjątkowość takiej chwili. Nie są męczący, a ich obecności wręcz nie da się wyczuć. Dlatego ślub w urzędzie albo w kościele przebiega bezproblemowo. Na fotografiach z przygotowania a także z następującego po uroczystości wesela wyłapują ważne momenty, lecz nie umkną im też szczegóły. Wyjątkowo natomiast koncentrują się na uczuciach. Fotografowie dokumentują zarówno wzruszające chwile, jak i świetną zabawę. Uważna obserwacja Pary Młodej i ich najbliższych pozwala utworzyć materiał, jaki będzie oglądany przez osoby postronne, a będą czuły się one wprost tak, jakby we wszystkim wzięły udział.

Doświadczenie, idealny zmysł obserwacji, spory poziom wrażliwości, perfekcyjne obsługiwanie się sprzętem – to wszystko powoduje, że fotografie zaliczają się do wyjątkowych. Fotografowie wykonują zlecenia w stolicy, natomiast otwarci są także na nawiązanie współpracy z Parami Młodymi z pobliskich miejscowości. By zyskać wiadomości szczegółowe o propozycji ofertowej, wystarczy skontaktować się z nimi telefonicznie albo przesyłając e mail. Już w czasie pierwszego spotkania fotografowie są ukierunkowani na wszystkie koncepcje Nowożeńców, zestawiając to z własnym doświadczeniem oraz profesjonalnymi metodami fotografowania.