Działający mobilnie serwis opon dla samochodów ciężarowych Truck Opony s.c. w Poznaniu i w okolicach cieszy się doskonałymi opiniami. Pojazdy z całodobowa wulkanizacja przyjadą na miejsce wskazane przez zleceniodawcę z kompletnym sprzętem. To umożliwi prawidłowy montaż oraz demontaż opon ciężarowych w różnym rozmiarze.

Wykonane mogą być też: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, zweryfikowanie ciśnienia w oponach, bądź wyważanie kół zależnie od rodzaju felgi z wykorzystaniem techniki klasycznej albo proszkowej. Wskazana firma znana jest z tego, że proponuje najwygodniejsze, sprawne oraz najoszczędniejsze wyjście serwisowe w województwie wielkopolskim. Zapoznając się z opiniami w temacie firmy, jakie zamieszczone są na stronie www prędko można wywnioskować, że warto korzystać z takich świadczeń.

Składający się z dwóch osób team doskonale poradzi sobie ze wszystkimi zleceniami. W sektorze oponiarskim ma on ponad 20letnie doświadczenie oraz ciągle się dokształca w związku z czym żadne ze zleceń nie jest wyzwaniem. Firma nawiązała współpracę z największymi hurtowniami oraz z producentami ogumienia. Z tego powodu zawsze będą założone takie opony na jakich będzie zależeć klientowi. Mobilny serwis opon działa w trybie 24 h, przez siedem dni w tygodniu, wobec czego jest udostępniony dla kierowców zawsze, gdy oni tego będą potrzebować.

Do wykorzystania pozostają trzy samochody serwisowe, naszykowane do obsługi większości aut ciężarowych poruszających się po krajowych autostradach. Poza reparacją zakład trudni się też sprzedażą opon do samochodów ciężarowych. Są to opony znanych marek w korzystnej cenie. Specjaliści ze wskazanej firmy odpowiedzą też na wszystkie zapytania kierowców, jak i podpowiedzą co do tego, w jaki sposób zadbać o opony i co jest istotne w czasie reparacji ogumienia dla aut ciężarowych. Firma nie bez przyczyny zalicza się do rozpoznawalnych stowarzyszeń na rynku, gdyż zapewnia wysokie standardy obsługiwania.