Locus Home to renomowana firma budowlana z Bielska Białej. Przedmiotem jej oferty są nowoczesne projekty inwestycyjne. Jest to na przykład osiedle znajdujące się w Dolinie Zimnika, przy ulicy Romantycznej. Osiedle prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie i z pewnością wśród domów na sprzedaż w Lipowej opłaca się je wziąć pod uwagę. Na witrynie Locus Home można zapoznać się z jego opisem.

Osiedle jest położone z widokiem na Skrzyczne a także w okolicy najbardziej urokliwych terenów w Dolinie Zimnika. Osoby szukające domu, gdy zobaczą się, że na dodatek w okolicy nowoczesnego osiedla zlokalizowane są ważne miejsca usług oraz oświatowe, z jakich zrobi użytek się każdego dnia będzie w jeszcze większym stopniu zmotywowane do kupna. Główne zalety domów to: energooszczędność oraz niewielkie koszty za ogrzewanie zimą. Osiedle przy ulicy Romantycznej jest ogrodzone, co też jest bardzo dobrze odbierane.

Wszyscy właściciele domów mają nieodpłatne miejsca parkingowe. Dlatego firma budowlana bielsko to dziedzina, gdzie Locus Home się wybiła. Domy wznoszone są w technologii tradycyjnej murowanej oraz wykonane z wysokiej jakości surowców. To oddziałuje na idealną izolację termiczną oraz akustyczną. Na witrynie można obeznać się z mapą, dokładnym projektem a także ceną domów umieszczonych przy ulicy Romantycznej. Jeśli kogokolwiek interesuje dom w innej miejscowości, to wystarczy, że skontaktuje się z Locus Home. Wtedy otrzyma indywidualny projekt razem z kosztorysem.

Można też zdecydować się na kupno gotowych domów na sprzedaż. Klient może liczyć na to, że Locus Home będzie zajmować się załatwieniem kwestii formalnych. Ze strony firmy zagwarantowane są również niezbędne surowce budowlane. Locus Home ma na swoim koncie wykonanie domów dla deweloperów, jak i realizowała własne inwestycje budowlane w urokliwych punktach powiatu żywieckiego a także bielskiego. Nie ma potrzeby bać się, że coś będzie wykonane źle. Locus Home cechują spore standardy, kiedy chodzi o budowę domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych na działce klienta do stanu deweloperskiego.