Dachy prefabrykowane, jakie produkowane są w zakładzie Concept Eiendom wyróżnia najwyższa jakość wykonania. Ten rodzaj więźby dobierany jest dla klientów, którym zależy na tym, by zmniejszyć koszty inwestycji, ze względu na mniejsze zużycie drewna i być zadowolonym z prędkiego wykonania dachu na domu albo na garażu. Każdy dach prefabrykowany to rodzaj więźby dachowej. Powstaje on w fabryce, co różni go od klasycznych dachów. Na początku specjaliści wykonują bardzo skrupulatny szkic.

Do produkcji stosuje się nowe technologie połączenia podzespołów. Dostępne dachy prefabrykowane wyróżnia trwałość i estetyka. Nic dziwnego, że entuzjaści modernistycznego budownictwa decydują się na ten typ dachów. Ze względu na to że poszczególne elementy w takim dachu są zespolone, dachy prefabrykowane mogą być zrobione tak samo na obiektach mieszkalnych, jak i pozostałych obiektach. Są bardzo dobre dla dachów jedno i dwuspadowych oraz wielospadowych.

W efekcie można wykonać nawet oryginalne elementy konstrukcyjne oraz kształty. Klienci muszą zapoznać się z portfolio dachów prefabrykowanych z oferty. Do zrobienia takich dachów wybierane jest drewno ze Skandynawii. Ma ono bardzo dobre parametry, jest suche i optymalnie zabezpieczane przed oddziaływaniem negatywnych warunków pogodowych. Jest ono również czterostronnie strugane, co ma wpływ na jego ognioodporność.

Lżejsza konstrukcja znacząco zmniejszy koszty całej inwestycji. Dokładne zrobienie wszystkich elementów takiego dachu wpływa na ich trwałość. Innowacyjne techniki i programy gwarantują precyzję wykonania. Dach po wyprodukowaniu będzie w terminie dogodnym dla zleceniodawcy założony. Odbywa się to bezproblemowo, bez wprowadzenia chaosu na placu budowy. Warto też decydować na trwałe wiązary dachowe. Precyzyjne elementy jakie stanowią kompletny system.