BEMA to wyspecjalizowany zakład projektujący urządzenia dla przemysłu kosmetycznego oraz branży farmaceutycznej. To firma familijna, jaka na rynku funkcjonuje już od dwudziestu trzech lat. Projekty obejmujące urządzenia typu mieszalniki laboratoryjne realizowane są według indywidualnych wytycznych, co może podobać się licznym przedsiębiorcom. W zakładzie zatrudnieni są wyłącznie zdolni konstruktorzy oraz specjaliści od elektroniki, co gwarantuje imponującą wartość użytkową wszystkich wytwarzanych produktów. Propozycja handlowa jest wszechstronna oraz obejmuje też przeglądy na gwarancji plus pogwarancyjne.

Doświadczeni inżynierowie dążą do tego aby od początku rozumieć wymagania kontrahenta, a więc na pierwszej konsultacji dogłębnie wsłuchują się w to, czego on potrzebuje. Kolejno, wykonają zamówienie odnośnie ustaleń ze specyfiki technicznej, posiadając w takim samym stopniu na uwadze oczekiwania klienta. Dzięki takiej postawie co do zarządzania firmą BEMA uzyskało już tyle przychylnych referencji. Główną domeną zakładu pozostają mieszalniki homogenizujące, mieszalniki kosmetyczne a także mieszalniki do laboratorium. Ponadto, klienci mają możliwość w takim miejscu zaopatrywać się w mieszalniki szamponu bądź mieszalniki do syropu. Propozycja handlowa obejmie też: zbiorniki procesowe, reaktory fazy wodnej i olejowej oraz mieszalniki sprecyzowane na topienie.

Mieszalniki homogenizujące dostępne są jako modele: MH 100, MH 200, MH 300, MH 400, MH 500, MH 600 i MH 700. Są to produkty idealnie nadające się do produkowaniu prepararów kosmetycznych. Klient, który nie wie, na jaki rodzaj się przekonać może skorzystać z rzetelnych opinii ekspertów. Wtedy nie będzie miał jakichkolwiek zastrzeżeń co do tego, iż perfekcyjnie zaopatruje własny zakład. Marka produkując następne urządzenia niemałą atencję zwraca na trendy rynkowe, a więc w każdej sytuacji otrzymuje się innowacyjny sprzęt do wykorzystania.