Każdy początkujący muzyk musi mieć świadomość tego, iż powinien posiadać swoje demo. Najlepiej by posiadać swój pomysł na siebie. By wiedzieć, co się chce osiągnąć i do tego dąży. Każda dobra wytwórnia płytowa zdaje sobie sprawę z tego i jest świadoma tego, iż muzyków jest pełno oraz jest wielu, jacy by pragnęli być sławni. To smutne są oni przewrażliwieni na punkcie jakiś przekroczonych muzykantów, jacy nie mają za grosz gustu muzycznego.

Naturalnie przepis na stanie się gwiazdą nie jest prosty. Powinieneś wiedzieć o tym, że nie każdy będzie mógł o nie każdy zostanie gwiazdą albo nawet gwiazdeczką. Przede wszystkim powinieneś mieć talent albo trochę talentu, powinieneś również wiedzieć jak chcesz śpiewać i co – wówczas pomoże tłoczenie płyt. Czy chcesz mięć zespół rockowy czy ma okazję ma być to muzyka pop, do której właściwie nie potrzebujesz składu a wystarcza jedynie najemni muzycy, którzy będą tobie akompaniować w czasie tras koncertowych? Istotnym też jest to czy pragniesz być zadziorną gwiazdą, jaką każdy będzie rozróżniał dzięki wybrykom erotycznym czy również chcesz tworzyć sielankową muzykę. To wszystko jest też ważne dla wytwórni płytowych, jakie pragną wybrać osoby wyróżniające się.

Fenomenalnym przykładem jest Agnieszka Chylińska, która jako jeszcze nastolatka z ogromną dozą buntu zaczynała własną karierę w zespole O.N.A. Była ona w głównej mierze rozpoznawana dzięki temu, iż miała ściśle mówiąc niewyparzone słownictwo, potrafiła wprost oznajmić o tym, co jej nie pasuje. Wraz z biegiem czasu jej zespół rozwijał się wspólnie z nią, ona sobie uświadomiła, iż nie tylko bunt jest ważny, niemniej jednak również powinna zacząć bardziej koncentrować się na myce i bliższych jej ludziach, co było widoczne na jej płytach.

Aktualnie ta artystka działa solo nie wzorując się już na innych oraz stara się tworzyć tylko taką muzę, jaka ją kręci. Wytwornie płytowe uwielbiają takich muzyków jak właśnie Agnieszka, ponieważ ona jest kimś nadzwyczaj charakterystycznym oraz mimo że zmieniła własny styl a jej fani zakończyli tak być zapatrzeni w nią jest bezbłędnie rozpoznawana.