Jeżeli cierpicie Państwo na jakiekolwiek komplikacje z kręgosłupem, rwą kulszową lub dyskopatią, nie ma sensu zwlekać z wizytą u profesjonalisty w tym wypadku zbawienna będzie rehabilitacja, jaką nasz gabinet zaświadcza na najwyższym dopuszczalnym poziomie. Terapia rehabilitacyjna jakiej się podejmujemy połączona jest z kompleksowym leczeniem, świadczy to, że nie koncentrujemy się tylko na paru wizytach, doprowadzamy sprawę do zakończenia, dążąc do przywrócenia sprawności fizycznej w takim stopniu jak tylko jest to dopuszczalne. W stworzonym przez nas gabinecie możemy zaoferować Państwu niezwykle szeroki wachlarz usług rehabilitacyjnych.

Terapia rehabilitacyjna przebiega tutaj niesłychanie wnikliwie, wykorzystując do tego najnowsze wyposażenia rehabilitacyjne oraz najnowsze rehabilitacyjna wiedzę, jaką nasi eksperci zdobywają w toku bardzo poważnej oraz długiej nauki.

Oprócz zwykłych ćwiczeń rehabilitacyjnych, skonstruowany przez nas kompetentny zespół terapeutów świadczy również usługi w zakresie blisko związanych z rehabilitacją usług a mianowicie terapią manualną, fizykoterapią, kinezyterapią czy masażem rehabilitacyjnym bądź diagnostyka farmaceutyczną. Specjalnością stworzonego przez nas gabinetu jest jednakże terapia rehabilitacyjna ortopedyczna, terapia rehabilitacyjna neurologiczna i medycyna sportowa, też Rehabilitacja Habilitas. Zajmujemy się w następstwie tego pomiędzy innymi dążeniem do usprawnień pacjenta po przeróżnych urazach ortopedycznych oraz zabiegach, a nawet w bólowych zespołach kręgosłupa czy też udarach mózgu.

Prowadzimy olśniewającą rehabilitację pourazową, oraz odnowę biologiczną, nierzadko biorąc udział także w przygotowywaniu programów treningowych. Jeśli niemniej jednak dokucza Ci cokolwiek co nosi znamiona bólów kręgosłupa, bólów pleców, masz kłopot z tak zwaną rwą kulszową czy również dyskopatią, serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie wykwalifikowani fachowcy z pewnością odnajdą rozwiązanie na zmniejszenie Twoich niedogodności bądź ich całkowite wyeliminowanie. Rehabilitacja w stworzonym przez nas gabinecie to czysta przyjemność, bowiem w stworzonym przez nas gabinecie możesz liczyć na pomieszczenia klimatyzowane, wybitnie nowoczesne oraz estetyczne, w których pacjent będzie najzwyczajniej w świecie czuł się dobrze, a to też jest niezwykle ważne.