Druk wielkoformatowy wykonywany świetnie w drukarni MAAG 24 powoduje, że drukarnia taka jest bardzo znana. Tradycyjna reklama w formie drukowanej nadal ma atuty. Można ją bowiem dostosować do wielu branż i do różnych możliwości finansowych. Kiedy ktokolwiek chce przekazem promocyjnym zwrócić uwagę na swoją firmę, to powinien zdecydować się na wydruki wielkoformatowe wykonane na wymiar. Są one każdorazowo uzupełnione atrakcyjnymi grafikami i z tego względu prezentują się idealnie.

Plakaty drukowane są w każdej wielkości, a szerokość wstęgi papieru wynosi aż 125 centymetrów. Mogą być zabezpieczane folią matową albo błyszczącą. Kiedy ktoś nie ma swojego projektu, to może zlecać go grafikom z MAAG 24.

Zleceniodawcy najczęściej zdecydowani są na druk solventowy na papierze satynowo – matowym, gdyż może kojarzyć się on z prestiżem. Opcja zamawiania projektu i druku w jednym miejscu to coś cenionego. Wszystkie osoby, którym zależy na tym, aby uzyskać wielkoformatową reklamę w wersji klasycznej powinny zgłosić się do tej drukarni. W dodatku, mogą w takim miejscu zlecać wykonanie pozostałych wyrobów jakimi są banery reklamowe i tym samym realizować całą kampanię promocyjną. Kompletna oferta zawiera: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące.

Na stronie można zobaczyć dostępne realizacje i nabrać przekonania, że opłaca się powierzyć własną kampanię. Eksperci przyjmą projekt do realizacji, początkowo nabierając przekonania, że jest on odpowiedni pod względem wymagań druku. Znaczenie mają rozmiary obrazów oraz teksty. Jeżeli okaże się, że projekt mógłby być wydrukowany, to zamówienie będzie realizowane. Przygotowane będą: grafika, content lub zdjęcia. Każdy produkt jest precyzyjnie scharakteryzowany. Zleceniodawcy mogą się zapoznać z tymczasowymi realizacjami.