Ważne wiadomości z Lublina oraz z województwa lubelskiego znajdują się na portalu Lublin4You. Serwis sprawdza się tak samo w przypadku mieszkańców Lublina, jak i osób, które chcą dowiadywać się czegoś więcej o mieście, gdyż planują się tu przeprowadzić lub na przykład pojawić się na dłuższy czas. Z tego powodu opłaca się zaglądać na stronę https://lublin4you.pl/ i zapoznać się z określonymi działami tematycznymi. Portal jest obszerny i systematycznie dodawane są w nim aktualności, wobec czego nic nie umknie komuś, kto zamierza się czegokolwiek z pierwszej ręki dowiedzieć. Wyszukiwać wiadomości można na bazie umieszczonych na stronie kategorii tematycznych. Będą to: Ważne, Lokalnie, Lifestyle, Moto, Sport, Biznes, Dom i Ogród, Polityka a także Opinie. Poza tym, na witrynie znajduje się praktyczna wyszukiwarka.

Jeżeli się z niej korzysta to można od razu przekierować się do działu, jaki użytkownika zainteresuje w największym stopniu. Można też szybko przenosić się do ważnych treści, klikając w najpopularniejsze tagi. Będą to: Lublin, samochód, koronawirus, wypadek, lubelskie. Już samo przekierowanie do COVID 19 wskazuje, że portal skupia się na prezentowaniu newsów istotnych dla społeczeństwa. Na górze strony głównej wyświetlane są najnowsze informacje. Można także zapoznać się z merytorycznymi wpisami, a więc takimi, które wśród internautów chwalą się największą sławą. Ostatnie artykuły można również przeglądać bez problemu.

Każdy, kto zajrzy na portal przynajmniej raz, bez wątpienia zechce to robić systematycznie. Od razu spostrzeże, że ma do czynienia z miejscem, w którym udostępniane informacje są przedłożone w przystępnej formie oraz że można je zaliczyć do sprawdzonych. Osoby mieszkające w Lublinie chwalą to, że mogą w jednym miejscu odnaleźć wszystkie znaczące informacje, nie tylko z Lublina, ale też z całego kraju. Sprawdzając ważne informacje z Lublina oraz z województwa lubelskiego nie ma potrzeby zaglądać na jakąkolwiek inną witrynę.