Millenium Hall to największe w województwie podkarpackim Centrum Kulturalno – Handlowe. Nowoczesna architektura i bogata propozycja usług powodują, że jest to atrakcyjna galeria w Rzeszowie, dla mieszkańców, jak i dla turystów. Znajduje się tutaj więcej niż dwieście pięćdziesiąt salonów modnych marek. Można tutaj odkryć nowe kulinarne horyzonty, gdyż do wyboru jest dużo restauracji i kawiarni. To miejsce perfekcyjne nie tylko na zakupy, lecz też na spotkania ze znajomymi i konferencje biznesowe.

Dużym atutem, chwalonym przez klientów jest to, że Millenium Hall oferuje karty podarunkowe. To doskonały prezent dla bliskiej osoby albo funkcja nagrody dla najlepszych pracowników. W takiej kategorii podana marka jest również prekursorem. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza że z karty można korzystać we wszystkich punktach handlowo – usługowych na terenie obiektu. Osoby, które nad wyraz preferują styl miejskiego życia z pewnością docenią to, że w Millenium Hall w czasie wiosny i lata na skwerze rozkładają się ogródki letnie i powstaje multimedialna fontanna.

W porze zimowej z kolei działa tutaj lodowisko. Organizowane są na terenie placu przed Millenium Hall wydarzenia, pokazy modowe i koncerty. Następnie, atrakcyjność galerii przejawia się też w tym, że sztuka i kultura są w tym miejscu dostępne dla wszystkich. W środku znajdują się dzieła licznych cenionych artystów, polskich i zagranicznych. DagArt Galerie to jedyna w kraju galeria sztuki współczesnej, w jakiej wyszukać można dzieła artystów z wielu krajów. Na terenie obiektu znajduje się też LUKR.

Jest to modernistyczny, dwupoziomowy klub, w jakim systematycznie odbywają się koncerty polskich artystów. Osoby odwiedzające Millenium Hall mogą także wybrać się do Multikina. Na miłośników filmów czeka w tym miejscu 9 sal kinowych, łącznie na tysiąc pięćset pięćdziesiąt siedem miejsc. To wyłączny w Polsce multipleks z cyfrowymi projektorami. Dla osób przyjeżdżąjących do Rzeszowa udostępniony jest też hotel Hilton Garden Inn. Bogata oferta hotelowa pozwoli na komfortowy wypoczynek.