Sklep AUTEMO funkcjonuje w dziedzinie aparatury kontrolno – pomiarowej oraz automatyki przemysłowej. Wśród dużej bazy produktów oferuje między innymi kamery termowizyjne do rozpoznawania podwyższonej temperatury. Jest to innowacyjny osprzęt medyczny do stwierdzenia gorączki, chwalący się sporym uznaniem z uwagi na praktyczne oraz niezawodne funkcjonowanie. Medyczne kamery termowizyjne to system dedykowany do stwierdzenia gorączki jest warty zauważenia. Takie kamery termowizyjne są nie domagającymi się dotyku urządzeniami, coraz częściej wykorzystywanymi na całym świecie. Z bloga tematycznego od AUTEMO można dowiadywać się wielu, pożytecznych wiadomości.

Odnoszą się do miedzy innymi tego, na co skierować wzgląd, dobierając kamerę termowizyjną do stwierdzania gorączki albo wskazują, w czym kamery termowizyjne są lepsze od kamer przenośnych. Opisane zostało również zjawisko takie jak typowa precyzyjność kamer termowizyjnych a efektywność wykrywania gorączki. Wśród szczegółowych tematów znajdują się takie, opisujące jak zwiększać dokładność wskazań kamery termowizyjnej. Zaprezentowane na blogu są 4 główne komplety. Zaliczają się do nich: monitoring termowizyjny do wykrycia osób z gorączką ATM – T5, przemysłowa kamera termowizyjna z możliwymi do wymienienia obiektywami Pl45i, medyczna kamera termowizyjna Workswell MEDICAS oraz stacjonarna kamera termowizyjna XI400.

Udostępnione są też dane kontaktowe AUTEMO. Ten główny importer urządzeń pomiarowych Optris ma wieloletnie doświadczenie w handlu bezkontaktowymi kamerami do pomiarów temperatury. Z tego powodu można dowiadywać się od pracowników sklepu o dokładnych danych technicznych wyznaczonych sprzętów. Będzie się także doinformowanym o ich cenie oraz dostępności. Można przesłać zapytanie ofertowe ze strony online bądź zdecydować się na kontakt za pośrednictwem telefonu lub e mailowy. Każdy, kto interesuje się kupnem, powinien kontaktować się z ekspertami z firmy.