Prestiżowe obiekty hotelowe w Krakowie Best Western dedykowane są klientom, którym będzie zależeć na tym, żeby odpoczywać w dogodnych warunkach, niezależnie od tego, czy w stolicy województwa małopolskiego są na urlopie, czy na wyjeździe służbowym.

Best Western Plus Kraków Old Town jest miejscem, jakie doskonale wpisuje się w standardy, jakich oczekują goście. Poza wieloma ułatwieniami można oczekiwać też, że hotel best western kraków będzie przystosowany do bieżących obostrzeń powiązanych z pandemią. Oryginalnie wystylizowane wnętrza i wysoka jakość obsługi powodują, że osoby, które zjawią się w tym miejscu minimum raz z pewnością będą chciały jeszcze w to miejsce wrócić. Tym bardziej, że lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa jest nad wyraz dogodna.

Od rynku obiekt znajduje się zaledwie o parę kroków. Hotel umieszczony jest w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To świetne rozwiązanie dla osób ceniących historyczne nawiązania. 92 pokoje udostępnione są w dwóch standardach. Do dyspozycji gości jest parking hotelowy. Na terenie Best Western Plus Kraków Old Town prosperuje restauracja Midtown, w jakiej podawane są bardzo dobre potrawy kuchni rodzimej, międzynarodowej oraz specjały Szefa Kuchni. W restauracji każdego dnia podawane są też smaczne śniadania, wykonane tylko ze świeżych warzyw i owoców. Pokoje dostępne są dla gości w standardach Premium a także Superior.

Uposażone są one w wiele udogodnień, z jakich goście bez wątpienia chętnie będą korzystać w czasie zameldowania. Na stronie hotelu wszystkie pokoje są precyzyjnie scharakteryzowane. W hotelu chętnie zameldują się również goście biznesowi, zwłaszcza, że sale konferencyjne są wszechstronnie uposażone. Oferty przygotowane specjalnie spełnią wymagania gości którzy przyjeżdżają do Krakowa, niezależnie od tego, jaka panuje pora roku. W krakowskim obiekcie hotelowym można również zdecydować się na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych. Hotel ten przystosowany jest dla wielu gości, o przeróżnych potrzebach.