Rzetelna regeneracja przekładni kierowniczej to domena marki REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Usługa realizowana jest w odwołaniu do samochodów osobowych i dostawczych. Na usługi takie jak naprawa kolumny kierowniczej przyznawana jest 12 miesięczna gwarancja. Przedsiębiorstwo działa zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Wykwalifikowani mechanicy na początku wszystko analizują, a potem usuwana jest rdza i ma miejsce regulacja całości.

Firma funkcjonuje tak samo stacjonarnie, jak i wysyłkowo, czyli zepsutą część można wysłać. Zregenerowane przekładnie są potem wysyłane za kaucją zwrotną. Jeśli do mechaników dostarczy się zepsutą część, w pierwszej kolejności zajmą się oni analizą tego elementu, zanim jeszcze go będą rozbierać. Po usunięciu rdzy, wżerów i korozji zostaje dopasowana tuleja jaka prowadzi do przekładni samochodowej. Wymieniane będą także uszczelniacze na spersonalizowane dla konkretnego modelu.

Są to podzespoły oryginalne, wobec czego można być pewnym, iż będą sprawne przez długi czas. Po zmianie uszczelniaczy przeprowadzona zostanie kompleksowa regeneracja przekładni, gwarantująca dłuższy czas wykorzystania. Po jej zakończeniu każda z przekładni poddawana jest testom ciśnieniowym. Przedsiębiorstwo ma już na koncie imponującą liczbę naprawionych przekładni. Z uwagi na to, że ma dwadzieścia dwie filie w całej Polsce, nie ma kłopotu z tym, żeby skierować się do wybranego punktu, niezależnie od tego gdzie się mieszka albo zwyczajnie wysłać element.

Zregenerowaną przekładnię uzyska się max do 3 dni roboczych. To pozwoli szybciej chwalić się sprawnym samochodem i nie obawiać wypadku. Jako że jazda z uszkodzoną przekładnią nie zalicza się do bezpiecznych, nie można tego zbagatelizować. Może bowiem doprowadzić to do blokowania kół w jednej pozycji albo może utracić się możliwość skręcania. Wtedy natomiast podwyższa się ryzyko wypadku. Z tego powodu należy zareagować, gdy spostrzeże się już pierwsze objawy, kontaktując się z pracownikami w danej firmie.