Ekspert dzięki któremu można umieścić witrynę firmową na najwyższej pozycji wyników poszukiwań, a więc Kris Gomula to osoba, jaka wszystkie zlecenia realizuje kompleksowo. Powyższy specjalista SEO a także Search Engine Marketing trudni się optymalizacją a także pozycjonowaniem już od dwunastu lat. Jest to Polak, posługujący się językami: angielskim, hiszpańskim oraz portugalskim nad wyraz płynnie. Dlatego też może realizować zlecenia dla klientów z licznych krajów. Agencia SEO zastosuje odgórnie poznane zasady Search Engine Optimization, jak i zatroszczy się o to, żeby pozostawać na bieżąco z bieżącymi wzorcami www, charakterystycznymi dla poszczególnych państw. Reklama w wyszukiwarkach, system reklamowy Google, UX, jak i optymalizacja współczynnika konwersji – oto tematy wokół jakich ekspert na co dzień realizuje swoje usługi.

Skorzystanie ze świadczeń Search Engine Optimization jest inwestycją długoterminową, jaka da dużo korzyści dla progresu konkretnej marki. Co znaczące, nie ma tutaj znaczenia, czy oferuje ona usługi stacjonarnie, bądź w sieci. Wszystkim przedsiębiorcom musi bowiem zależeć na tym, żeby się wypromować. Jeden specjalista SEO jest w stanie w większym stopniu skupić się na promowaniu określonej witryny. I od Krisa Gomuli można oczekiwać właśnie zindywidualizowanego podejścia oraz prywatnej wyceny. Po pierwszych rozmowach oraz zrobionym monitoringu już można będzie podejmować decyzje co do tego, jak ma wyglądać promocja Search Engine Optimization a także co jest na danej witrynie do poprawienia.

Ekspert zaczyna od sprawdzenia budowy witryny: tego w jaki sposób w całości się prezentuje, jak określone podstrony łączą się razem, jaka jest ich zawartość. W odróżnieniu do innych agencji Search Engine Optimization, Kris Gomula skontroluje w dodatku, co jest ważne na witrynie jaka reprezentuje określoną branżę a także jak prezentują się strony konkurencji, zwłaszcza mające podobny zasięg lokalny. Po analizie wszystkich czynników przedsiębiorcy zostanie przedłożona indywidualna kampania optymalizacji i pozycjonowania. Przykładowo, wszystko będzie dopasowane do wyszukiwarek w Santiago de Chile.