Na witrynie Tragos del Mundo zamieszczone są przepisy na pyszne i popularne koktajle alkoholowe, takie jak amaretto kwaśne. Można wejść pod adres https://www.tragosdelmundo.cl/amaretto-sour-receta/ i już w kilkę sekund poznać formułę trunku idealną dla podniebienia. Kwaśne amaretto to tradycyjny napój alkoholowy, który szczególnie lubią sączyć przedstawicielki płci pięknej. Doceniają one jego oryginalny, migdałowy smak. Disaronno amaretto to główny składnik, bez którego drink ten nie byłby taki smaczny. Ciekawostką pozostaje, że receptura jego wykonania utrzymywana jest w tajemnicy od 1525 roku. Do włoskiego trunku dodaje się też whiskey amerykańskie, gdyż samo amaretto ma jedynie 28% i smak nie byłby finalnie tak wyraźny.

Migdałowy smak kwaśnej amaretto perfekcyjnie zestawia się ze słodszym miksem cukru i kwaśnawą cytryną. W oryginalnym przepisie dodaje się też białko jajka, co spowoduje, że potem na powierzchni napoju utworzy się robiąca wrażenie piana. O tym, jak przygotować jak najlepiej kwaśne amaretto można przeczytać bezpośrednio na podanej witrynie. Na pewno nie utraci się nic z wybornego smaku, gdy wszystko zostanie przygotowane tak, jak jest to podane na witrynie. Jeżeli z kolei ktoś ma pytania, to zawsze może doradzić się autorów portalu, wyszukujących publikowane przepisy oraz mających pojęcie o przygotowywaniu świetnych napoi wyskokowych.

Najsmaczniejsze napoje z całego świata, przedstawione na jednej witrynie to idealny sposób na rozszerzenie własnej wiedzy. Internauta odnajdzie smaki pod swoje upodobania jak i dla osób, które jakie będzie częstować. Z witryny mogą skorzystać barmani, ale też osoby, które systematycznie przygotowują imprezy domowe i chciałyby czymś dobrym poczęstować gości. Opłaca się zapisywać się do subskrypcji Trago del Mundo, żeby pozostawać na bieżąco z nowo dodawanymi przepisami. Drinki, jakie są tu przedstawione, uprzyjemnią każde spotkanie towarzyskie.