Punkt sprzedaży z bogatym asortymentem dla dzieci, młodzieży i dorosłych, czyli Shoption to miejsce, w jakim warto się zaopatrywać, o ile poszukuje się najwyższej jakości produktów w korzystnej cenie. W miejscu takim udostępnione wyroby podzielone są na kategorie takie jak: sport i hobby, elektronika, zdrowie, dom i ogród, dziecko. To ukazuje, że rzeczywiście asortyment jest ogromny. Systematycznie pojawiają się kolejne produkty, czyli nie ma ryzyka, że ktoś nie wyszuka czegoś, czego szuka. Warto zajrzeć do kategorii nowości, w jakim na bieżąco dodawane są kolejne wyroby.

Zleceniodawcy ochoczo zaglądają również do działu sale, aby sprawdzać, jakie są wyroby w wyprzedaży. Można tutaj nabywać rzeczy dla siebie lub dla bliskich na prezent. Są to rzeczy użyteczne, jakie sprawdzają się każdego dnia, jak i gadżety z użyciem jakich można dobrze spędzać czas wolny. Abstrahując od tego, czy komukolwiek zależy na gub, czy pozostałych wyrobach, obsługa klienta udzieli porady na co można się decydować. Sklep prosperuje nad wyraz dobrze i w związku z tym nie ma kłopotu z tym, żeby każdy mógł coś kupić i liczyć na prędką dostawę. Regulamin jest czytelny i opublikowany na stronie, a więc każdy w krótkim czasie może się z nim zapoznać i nawet, kiedy dokonuje się zakupu po raz pierwszy, to nie będzie mieć z czymkolwiek problemu.

Osoby, które kupują coś z kategorii sport mają do wyboru akcesoria w ramach podkategorii jakimi są: sporty wodne, SUP, rowery i akcesoria, akcesoria skating i slackline a także hulajnogi elektryczne. Działy jakie dotyczą elektroniki to: zdalnie sterowane, lotnicze, telefony i akcesoria, uchwyty, kable, fotografia, akcesoria fotograficzne. Zdrowie to higiena i pielęgnacja, a precyzyjniej higiena jamy ustnej. W kategorii dom i ogród można przeszukiwać podkategorie: ogród i baseny. Z kolei w kategorii dziecko można znaleźć zabawki: zdalnie sterowane, edukacyjne, aparaty cyfrowe oraz do kąpieli. W poszczególnych działach można znaleźć produkty pochodzące od cenionych producentów.