Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu zarządzany jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci z chorobami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnostyka, a jeśli to potrzebne, pacjenci poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Spis zabiegów, jakim można się poddać opublikowany jest na witrynie placówki.

Można przeczytać, jak przebiega badanie urologiczne, zobaczyć dane kontaktowe oraz zarejestrować się na pierwszą konsultację. Lekarz wykonuje kompletny zakres terapii schorzeń układu moczowego i męskich narządów płciowych. Kompletna diagnoza poszerzona jest każdorazowo o badanie ultrasonograficzne. Zabiegi oraz operacje, jakie są wykonywane w tym miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej oraz biopsja fuzyjna. Specjalista urologii ma doskonałe wykształcenie i bez przerwy dokształca się w kierunku, jaki reprezentuje.

Można w takim razie spodziewać się, że usługi lekarskie będzie wykonywać na najwyższym poziomie. Cechuje go także indywidualne nastawienie do wszystkich pacjentów. Przed podjęciem konkretnych kroków lekarskich obeznaje się z historią choroby wybranej osoby.

Całościowe podejście powoduje, że chorzy szybciej dochodzą do zdrowia lub łagodniej przejdą przez objawy choroby. W trakcie długoletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, zarówno laparoskopowe, jak i klasyczne. Przeszedł też szkolenie z zakresu USG w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To lekarz, jakiemu można w 100% ufać.