Iwona Cebo – Kubiczek posiada w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w której można skorzystać z usług odnoszących się do wszystkich gałęzi prawa. Można w takim razie korzystać z pomocy ekspertki, jeśli nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, albo edukacji lub szkolnictwa. Indywidualne podejście oraz zaangażowanie adwokatki sprawiają, że w dziedzinie adwokaci dąbrowa górnicza zajmuje ona pozycję liderki. Przede wszystkim, jest ona ceniona za skuteczność w poradnictwie oraz w rozwiązywaniu prawnych problemów. Propozycja usług wystosowana jest tak samo do klientów indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych. Obsługa prawna poza doradztwem obejmuje reprezentację klientów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Perfekcyjna znajomość prawa oraz 20 letnie doświadczenie dają zainteresowanym gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich bardzo dobrze reprezentować. Co ważne, jej kancelaria nawiązuje współpracę także z renomowanymi kancelariami z całego świata, a więc kiedy konkretną sprawę należy rozwiązywać w innym kraju, to również Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomóc. Klienci prywatni, jacy zgłoszą się do tej kancelarii mogą liczyć na: porady prawne, pomoc w opracowaniu treści wielu umów, pozwów i pozostałych pism procesowych.

Głównie, klienci skorzystają tutaj ze wsparcia w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, a także w zakresie przyznawania odszkodowań i ściągania należności. Prawo karne i prawo administracyjne to następne dziedziny, w jakich można liczyć na wsparcie ekspertki. Dodatkowo, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek udzieli wsparcia w: wystosowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, poradnictwie w obrębie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. Jeżeli będzie taka konieczność, to w imieniu klientów będzie brała udział w negocjacjach różnego rodzaju i będzie reprezentować klientów w sądzie.