Fliper to witryna na jakiej znajdują się ogłoszenia z wiodących serwisów z branży nieruchomości. Nowocześnie przygotowana wyszukiwarka przesyła powiadomienia nawet w 60 sekund po tym, jak określone zgłoszenie zostało dołączone na stronie pośrednika. Internauta w kilka minut ma okazję zapoznać się z wiadomościami z popularnych portali. Nowe zgłoszenia ma okazję zobaczyć od razu, na urządzeniach mobilnych. Wystarczy wybrać adekwatny pakiet i monitor rynku mieszkań będzie działała. Innowacyjnie zaprojektowany monitor rynku nieruchomości umożliwia znaleźć zgłoszenia obiektów wyznaczonych do sprzedawania lub do wynajmowania.

Internauta samodzielnie dopasowuje filtry na podstawie jakich przeszukuje popularne portale branżowe. Indeks ofert udostępniony jest bez duplikatów, co umożliwi oszczędzić czas. Jeżeli mają miejsce jakiekolwiek problemy z obsługą portalu to do wykorzystania jest wsparcie techniczne. Zadziała nawet do 15 minut od chwili zgłaszania problemu.

Wyrazisty interfejs umożliwia znaleźć atrakcyjne oferty zanim odpadną z rynku. Fliper jako system do znalezienia nieruchomości jest nie do podrobienia. System kontroli rynku mieszkań bazuje na funkcjonowaniu wyszukiwarki umożliwia natychmiastowe docieranie do zgłoszeń prywatnych, zamieszczanych na największych serwisach. Fliper pozwala przejrzeć ogłoszenia z rynku wtórnego, tym osobom, które są zainteresowane zarówno ich kupnem jak i sprzedawaniem.

Intuicyjnie opracowana wyszukiwarka dostępna jest w pakietach: Start, Plus a także Premium. Różnią się one ilością obiektów do sprawdzenia jak i możliwością zastosowanych
wyszukań. Rynek nieruchomości rozwija się szybko, z tego powodu nie jest czymś zadziwiającym że znacznie więcej Polaków zainteresowanych jest tym rynkiem. Fliper jako strona na jakiej umieszczone są ogłoszenia z najważniejszych portali z branży nieruchomości to odpowiedź na te wymagania.