Usługi realizowane przez pomoc drogową w Żyrardowie, a więc przez warsztat Pomoc Drogowa Badoś są wielokierunkowe. Kierowcy, którzy skontaktują się z osobami zatrudnionymi w firmie mogą liczyć na realizowanie usług takich jak: dowóz paliwa, naładowanie akumulatora, dowiezienie określonych podzespołów, awaryjne odpalenie samochodu, korzystanie z samochodów zastępczych, zabezpieczanie pojazdu na parkingu firmy, wyciąganie auta z rowu, naprawy z zakresu wulkanizacji, czy pozbycie się niewielkich usterek mechanicznych na miejscu zdarzenia przez doświadczonego mechanika mobilnego.

W każdej sytuacji, zakres świadczeń dopasowany jest do indywidualnego przypadku. Pomoc drogowa prosperuje całodobowo. Dyżury spełniane są przez siedem dni tygodniu. Z tego powodu w przypadku stłuczki usterki nie ma kłopotu z tym, aby kontaktować się z przedstawicielem warsztatu.

Przewożone na lawecie mogą zostać samochody o różnej masie, bo zakład dysponuje maszynami holowniczymi przewożącymi więcej jak trzy i pół tony. W takim zakresie Pomoc Drogowa Badoś działa nie tylko na obszarze Żyrardowa oraz okolic, lecz też na terenie całej Polski, ale też w Europie. Pomoc drogowa Żyrardów może przewieźć zepsuty samochód z wybranego miejsca w Polsce lub z zagranicy, co jest bardzo komfortowe dla klienta oraz pozwala na szybsze, kolejne włączenie się do ruchu drogowego. Na stronie internetowej warsztatu dokładnie podane są obszary działania mechaników. Można też za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zadawać pytania ekspertom oraz liczyć na natychmiastową odpowiedź.

Perfekcyjna obsługa klienta motywuje do skorzystania ze świadczeń zaprezentowanej auto pomocy. Wszystkie lawety uposażone są w wyspecjalizowany osprzęt, pozwalający nie tylko przewozić bezpiecznie auto. Da się też na miejscu zmienić koła lub przykręcić wykręconą śrubkę, kiedy zrobi użytek z mobilnego mechanika. Jak wobec tego można dostrzec, to pomoc drogowa, jakiej dobrze będzie ufać. Samochód zostanie naprawiony w niewygórowanej cenie.