Doskonale wykonywane zabiegi kosmetyczne oraz doskonały makijaż permanentny na terenie Bielsko – Białej wykonywane są w studio urody BossKa Beauty. Cała propozycja usług umieszczona jest pod linkiem www.bosskabeauty.pl i warto się z nią zaznajomić. Klientki są przekonane, że oddają się w specjalistyczną opiekę, gdyż wykwalifikowane ekspertki z zakresu kosmetologii na bieżąco śledzą trendy w obrębie makijażu i medycyny estetycznej.

Zatrudniony w tym miejscu personel przeprowadza zabiegi w przyjaznej oraz atmosferze, korzystając z sprawdzonego sprzętu. Z tego względu wszystkie czynności są higieniczne. Wyjątkowo bogata jest oferta oferta odnosząca się do makijażu permanentnego. Obejmuje ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust oraz makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi może zostać zrobiony metodami: ombre, cienia lub pudrową. Makijaż permanentny ust obejmuje kontur z wypełnieniem lub z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek dotyczy: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, zastosowania kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W gabinecie robione są korekty dla wszystkich makijaży.

Metoda każdorazowo jest bezpośrednio dostosowana jest do klientki i dokładnie omawiana przed wykonaniem zabiegu. Cennik za makijaże podany jest na witrynie. Zabiegi odbywają się często dwuetapowo. Ceny obejmują: zabieg podstawowy, znieczulenie i dopigmentowanie. O tym, jak przebiega makijaż permanentny i ile zajmuje jego zrobienie, powiadamia kosmetyczka. Usługi z dyscypliny kosmetyki estetycznej, z jakich można skorzystać w BossKa Beauty to natomiast: mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, rozstępów i blizn, Meso BB Glow twarzy, szyi, dekoltu, lipoliza iniekcyjna na wybranych częściach ciała jak: podbródek, żuchwa, policzki, kolana, łokcie, ramiona, uda, bryczesy, boczki, pośladki, brzuch a także plecy. Klientki chodzą chętnie na mezoterapię igłową, jaka może obejmować: okolice oczu, skórę głowy, dłonie, twarz, szyję i dekolt.