Imponujący asortyment w sklepie z branży medycznej Twoja – Apteczka zawiera produkty dedykowane dla ratowników medycznych. Natomiast, zakupy w sklepie mają możliwość również zrobić klienci prywatni. Z tego względu w ofercie znajdują się nosze składane, żeby każdy miał możliwość wyboru. Obsługa klienta zawsze udzieli odpowiedzi co do tego, co trzeba wybrać. Budowa sklepu jest przejrzysta, czyli zakupy robi się sprawniej.

Katalog zawiera towary stworzone do ratowania życia oraz zdrowia. Kategorie z towarami to: apteczki, sprzęt do szkół, fantomy, butle z tlenem, ciśnieniomierze, defibrylatory, fizjoterapia, igły do portów, inhalatory, kasetki do leków, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, literatura medyczna, maski antysmogowe, maski z aktywnym węglem, materiały opatrunkowe, odzież medyczna, akcesoria do udzielania pierwszej pomocy, specyfiki na komary i kleszcze, ratownictwo, osprzęt do masażu, osprzęt medyczny, sprzęt ratowniczy, osprzęt treningowy a także rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne, komplety do reanimacji.

Sporo z produktów można zakupić w promocjach. Dobrze będzie zwrócić uwagę na najchętniej wybierane produkty. Można tutaj zaopatrywać się kompleksowo. Klienci chętnie tu wracają, bo asortyment powiększa się. Towary atestowane to głównie apteczki dla własnego użytku, do ośrodków edukacji albo zakładów pracy. Aczkolwiek znajdują się tutaj także fantomy z jakich korzysta się na kursach.

Można również znaleźć wyroby do udzielania pierwszej pomocy. W miejscu tym można zaopatrzyć się dodatkowo w towary sezonowe, chociażby do ochrony przed kleszczami. Dużo spośród produktów jest koniecznych w ratownictwie medycznym, w szpitalach oraz w ośrodkach zdrowia. Są także udostępnione dla ośrodków sportowych, czyli tam gdzie jest niebezpieczeństwo pojawienia się kontuzji. Oznacza to, że punkt sprzedaży ten zaopatruje sporo miejsc.