Bogata propozycja sprzedażowa sklepu online Prezent Simple uwzględnia też interesujące maseczki dla fanów komiksów. Są to oryginalne akcesoria, jakie na pewno będą podobać się fanom komiksów japońskich, filmów i seriali japońskich, koreańskiej muzyki popularnej, bądź barwnego świata cosplayu. Maseczki typu fullprint dostępne są z topowymi grafikami pośród jakich z pewnością każdy będzie mieć szansę wyszukać coś dla siebie. Są one w głównej mierze idealnym uzupełnieniem kostiumu na konwent fanów albo do interesującej kreacji kultury ulicznej.

Każdy, kto planuje wyrażać własny image oraz podkreślić publicznie posiadane upodobania w podkategorii śmieszne maseczki odnajdzie coś dla siebie. Maseczki z printem można kupić przykładowo z motywem kawaii, harajuku, pastel goth, w stylistyce z horrorów, w stylu minimalistycznym, czy z czarno – białym nadrukiem w stylu k – pop fashion. Polskie maseczki cechują się najwyższą jakością wykonania, są zrobione z miękkiej a także delikatnej w dotyku mikrofibry w kolorze białym lub w czarnej. Nie da się więc ukryć, że to designerski must have dla miłośników komiksowych klimatów a także powszechnej mody japońskiej i koreańskiej. Przede wszystkim, zakupy z takiej podkategorii są dedykowane fanom mangi i anime. Barwne maseczki z nadrukiem najczęściej nawiązują do określonej postaci, co umożliwia utworzyć całościowy strój typu cosplay lub najzwyczajniej może być wykorzystane do zabawy ze znajomymi.

Mało tego, że maseczki mają funkcję dekoracyjną, okazują się też użyteczne. Zimą pomogą albowiem zasłonić usta i nos, przed wiatrem i zimnem. Latem natomiast można je wykorzystać do osłony przed kurzem, brudem i pyłkami. Osoby zarządzające sklepem wyraźnie podkreślają aczkolwiek, że oferowane maski nie spełniają roli właściwej dla ubrań ochronnych. Ich głównym zadaniem jest utworzenie interesującego wizerunku dla otaku albo stworzenie codziennej stylizacji z zacięciem. I to stricte w tej funkcji mogą sprawdzić się wzorowo tuż po zakupie.