Szanowana kancelaria biegłych rewidentów prosperująca na terenie Katowic stworzona przez Karolinę oraz Łukasza Bieleckich od podstaw aktualnie pozostaje liderem w swojej dziedzinie. Dyplomowani księgowi oferują świadczenia księgowe, podatkowe oraz usługi doradcze od 2013 roku. Od tego też czasu zdobyli duże zaufanie pośród klientów. Karolina Bielecka jest certyfikowaną główną księgową. W firmie rozporządza teamem księgowości. Łukasz Bielecki jest natomiast prezesem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest też biegłym rewidentem. Posiada licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki rozporządza teamem audytu i innych świadczeń, równocześnie nadzorując prace w dziale księgowości.

Prezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobowiązana jest do zachowania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Księgowi przy wszystkich realizacjach działają zgodnie z przepisami Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych IFAC. Zawiera wyspecjalizowane postępowania, zachowanie tajemnicy zawodowej, stosowną staranność, branżowe kompetencje, bezstronność a także sumienność. Świadczenia księgowe za każdym razem bazują na jak najlepszych rozwiązaniach i na najwyższej jakości. Nadzór oraz pozostałe świadczenia dopasowane są do wymagań klientów, a także równocześnie do obowiązujących przepisów prawnych. W wypadku jakichkolwiek pytań zainteresowany współpracą ma okazję uzupełnić formularz kontaktowy, znajdujący się pod domeną i na pewno w krótkim czasie skontaktuje się z nim specjalista z firmy. Po ustaleniu szczegółów relacji można będzie zająć się współpracą.

Oferta jest wszechstronna i zawiera bogatą paletę świadczeń audytorskich, księgowych i doradczych. Przygotowana jest na równi do dużych spółek giełdowych, jak i do mniejszych firm. Zainteresowani mają możliwość decydować się między innymi na: prowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt zewnętrzny projektów sfinansowanych ze środków UE, czy poradnictwo w zakresie rachunkowości i podatków. Kompetentni specjaliści przeprowadzają również rzetelne analizy oraz wykonują raporty ekonomiczno – finansowe.
Po więcej informacji wejdź na http://www.click2edu.pl/pasjans-pajak/