Zajęcia taneczne dla najmłodszych w studio tańca AD to mix rzetelnego przygotowania, zabaw i ruchu, dzięki czemu najmłodsi w dowolnych przedziałach wiekowych czują się zachęcone do nauki dokładnie tego stylu tańca, na jaki się wpisały. Zajęcia dla dzieci obejmują: balet, taniec współczesny z akrobatyką, jazz, gimnastykę artystyczną, mixdance, tik – tok dance, lingua dance, yogę a także trening tancerza. O tym, w jaki sposób przebiegają treningi i na czym polegają, można dowiedzieć się ze strony internetowej. Opiekunowie mogą też przyjść z maluchem, który uwielbia taniec na lekcję pokazową. Dzięki zajęciom dzieci nie tylko nauczą się standardowych kroków, lecz dokładniej zrozumieją rytm.

Zabawy odbywają się w wybranych przedziałach wieku, dopasowanych do rozwoju psychomotorycznego dzieci. Instruktorzy mają nie tylko odpowiednie uprawnienia zawodowe, lecz także wyróżnia ich odpowiednie ukierunkowanie do dzieci. Dzięki temu każde dziecko na sali czuje się swobodnie. W szkole tańca dzieci mają okazję zbudować własne gusta muzyczne i bardzo dobrze spędzić czas, a w przyszłości wpisać się na treningi dla młodzieży. Maluchy poznają swoje możliwości oraz niedociągnięcia, jednocześnie idealnie bawiąc się w towarzystwie rówieśników.

Abstrahując od tego, czy chodzi o szkoła tańca nowoczesnego, czy o inne zajęcia taneczne, dzieci będą czuły się bezpiecznie i idealnie spędzą czas. Dla opiekunów nie bez znaczenia jest także to, że regularnie mają miejsce ciekawe wydarzenia dla pociech. W miejscu tym można również zapisać się na sporo innych kursów dla dorosłych.

Każdy z nich jest przygotowany pod względem stopnia zaawansowania uczestników, żeby mogli czuć się komfortowo. Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się na witrynie. Można też zobaczyć, że są zajęcia prowadzone indywidualnie. Oferta studia to również prezentacje z tańców, jakie mogą zostać przygotowane na osiemnastkę albo jako pokaz na wesele. Każdy miłośnik tańca odnajdzie tutaj to, co na pewno będzie odpowiadało jego oczekiwaniom.