Konstelacja 2E to nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach Krakowa. Jest to miejsce dla osób, które chciałyby zamieszkać w nowoczesnych przestrzeniach i prestiżowej okolicy. Mieszkania mają dowolną powierzchnię. Do każdego z nich przynależy prywatny ogród, zielony dach i jedno lub dwa miejsca postojowe. To wpływa na komfort. Zielone dachy to dodatkowa powierzchnia, jaka służy relaksowi.

Osoby które poszukują domu cenią to wyjście. Osiedle wygląda elegancko i nic dziwnego, że wiele rodzin z dziećmi zamierza tutaj zamieszkać. Młodzi ludzie, jacy pracują w Krakowie mogą na jego obrzeżach znaleźć apartament w świetnym standardzie i nie obawiać się zgiełku miasta.

Dobrze będzie zaglądać na stronę, na jakiej zaprezentowany jest mieszkanie zielonki i sprawdzić, jak wysoki standard jest oferowany. Można zobaczyć fotografie osiedla oraz mieszkań. Można też natychmiastowo rezerwować wybrane przez siebie lokum. Do wyboru są 4 typy mieszkań, mające powierzchnię użytkową od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Mieszkania mają własny ogród, zielony dach oraz jedno albo dwa miejsca parkingowe. Wnętrza w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w ten sposób, aby każdy miał możliwość samodzielnie stworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu zależy. Można także korzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper który współpracuje bowiem z firmą IMPERIUM WNĘTRZ. Dodatkowo można skorzystać z oferty FM Kuchnie, jaka obejmuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Jednocześnie można także zamawiać kompletne wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. O dużym standardzie wykończenia mieszkań na takim osiedlu świadczą: pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód a także altany śmietnikowe. Na ulicy znajduje się również oświetlenie.